Nowa drukarka BradyPrinter i3300

drukarka Brady Printer i3300 © Brady

Udostępnij:

Przemysłowa drukarka etykiet BradyPrinter i3300 to bezproblemowa, łatwa w obsłudze drukarka podłączana do komputera. Obsługuje pełną gamę etykiet i znaków bezpieczeństwa oraz oznakowania obiektów, jak również etykiet wykrawanych do identyfikacji przewodów, produktów oraz próbek laboratoryjnych. 

Drukowanie szerokiej gamy etykiet i znaków

Dzięki monochromatycznej drukarce BradyPrinter i3300 możesz drukować w swojej lokalizacji wiele niezawodnych etykiet i znaków. Drukarka BradyPrinter i3300 obsługuje ponad 50 materiałów etykietowych Brady. Do etykiet i znaków, które można drukować za pomocą drukarki BradyPrinter i3300 należą:

• etykiety identyfikacyjne przewodów i kabli
• etykiety identyfikacyjne produktów i próbek laboratoryjnych
• znaki bezpieczeństwa i oznaczenia obiektów

Mogą one być stosowane zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz i obejmują rozwiązania specjalne, takie jak etykiety ToughWash i oznaczenia podłóg ToughStripe.

Wyjątkowa trwałość

Drukarka BradyPrinter i3300 pozwala na tworzenie etykiet Brady klasy przemysłowej, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zachować trwałość w trudnych warunkach. Wszystkie etykiety Brady zostały przetestowane zgodnie z międzynarodowymi metodami ASTM, a dla każdego materiału dostępne są karty danych technicznych.Wyjątkowa łatwość użytkowania

Drukarka BradyPrinter i3300 jest niezwykłe łatwa w obsłudze dzięki funkcji automatycznej kalibracji i automatycznej konfiguracji materiałów etykietowych. W efekcie można natychmiast zacząć drukować potrzebne znaki i etykiety. Przejście na inny materiał etykiety jest łatwe i szybkie dzięki temu, że wystarczy „wrzucić” do drukarki materiały etykietowe i odpowiadające im taśmy barwiące, a wymiana trwa mniej niż 20 sekund. W przypadku korzystania z aplikacji Brady Workstation dostępny jest szeroki wachlarz wzorów znaków i etykiet.

Obejrzyj wideo i zobacz drukarkę BradyPrinter i3300 w akcji!


TOP w kategorii
Źródło: Brady Polska

Udostępnij:

Drukuj

etAChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również