Pojedynek Człowiek vs Robot na Warsaw Industry Week

renex zawody w lutowaniu © Renex

Udostępnij:

Grupa Renex zapowiedziała wydarzenia specjalne w ramach Targów Warsaw Industry Week – pojedynki w lutowaniu pomiędzy czołowymi polskimi specjalistami w lutowaniu, reprezentantami kadry Polski, a najwyższej klasy robotem lutowniczym Reeco.

Wydarzenia te odbędą się w dniach 13 i 14 listopada. Pierwszego dnia z robotem lutowniczym REECO zmierzy się Mistrz Polski w Lutowaniu 2016 – Grzegorz Maliszewski, drugiego natomiast swoich sił spróbuje Młodzieżowy Mistrz Polski w Lutowaniu 2019 – Adam Troszyński.

Jest to już drugie tego rodzaju wydarzenie. Pierwsze odbyło się w trakcie tegorocznych Mistrzostw Polski w Lutowaniu, kiedy to z czasem lepszym o 3 sekundy nad robotem zwyciężył Michał Czerwiec – Mistrz Polski w Lutowaniu z 2018 r.

W dniach pojedynków zostaną również zorganizowane konkursy, w których główną nagrodą będzie pewny udział w przyszłorocznych Mistrzostwach Polski w Lutowaniu RSC 2020.

Chętni zmierzą się krótkim zadaniem, polegającym na wylutowaniu przekroju komponentów na płytce PCB. Wykonanie zostanie ocenione przez sędziego zgodnie ze standardami IPC stosowanymi podczas mistrzostw.Jak podkreślają organizatorzy – to wyjątkowa okazja na zapewnienie sobie pewnego udziału w przyszłorocznej – piątej już edycji Mistrzostw Polski w Lutowaniu. Zawody te z roku na rok cieszą się coraz większym prestiżem i uznaniem w branży produkcji i naprawy elektroniki.

Zapisy do udziału w konkursie będą prowadzone na stoisku Renex (hala E, numer 210 i 107) na bieżąco w dniach 13 i 14 listopada.

Źródło: Renex

Udostępnij:

Drukuj


TOP w kategoriietAChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również