ABB rusza z webinariami dla projektantów i elektroinstalatorów

©

Udostępnij:

ABB uruchomia cykl bezpłatnych szkoleń online w obszarze projektowania instalacji elektrycznych. Szkolenia skierowane są do projektantów i elektroinstalatorów specjalizujących się w projektach budynków każdego typu – od rodzinnych po te o przeznaczeniu komercyjnym. Szkolenia prowadzone są w języku polskim i są bezpłatne.

Na liście dostępnych jest ponad 30 różnych webinariów. Specjaliści ABB wezmą pod lupę zarówno tematy dla początkujących – opowiadając o podstawach budowy i zarzadzania instalacją elektryczną, także w zakresie automatyki budynku, jak również przedstawią bardziej złożone aplikacje analityczne oraz narzędzia do projektowania. Udział w szkoleniach jest bezpłatny, a zapisy prowadzone są przez platformę ABB MyLearning.

W jaki sposób dołączyć do szkolenia?
    1. Załóż konto na platformie ABB MyLearning
    2. Wejdź na stronę: new.abb.com/buildings/pl/platforma-szkolen-on-line-abb i wybierz interesujące szkolenie i zarejestruj się na sesję.
    3. Zostaniesz przekierowany do ABB MyLearning. Zapisz się na szkolenie używając czerwonego przycisku „REGISTER”.
    4. Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem oraz załącznikiem umożliwiającym dodanie treningu do Twojego kalendarza.
    5. Szkolenie będzie następnie widoczne na ABB MyLearning w zakładce „MY LEARNING”. Szkolenie prowadzone jest w czasie bieżącym – dołącz do niego w ustalonym terminie, używając przycisku „JOIN”.

Źródło: ABB

Udostępnij:

Drukuj
elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również