APC by Schneider Electric wprowadza nowy portal dla partnerów handlowych

Elektrotechnik AUTOMATYK logo ©

Udostępnij:

APC by Schneider Electric  oddała do dyspozycji swoim partnerom handlowym nowy, przejrzysty portal, gdzie partnerzy szybko i intuicyjnie powinni odnaleźć wszelkie informacje o produktach APC, szkoleniach oraz otrzymać wsparcie techniczne.

Marka APC,podążając za duchem hasła Nowe partnerstwo, wprowadza istotne usprawnienia na stronach osobistych Portalu dla partnerów handlowych. Prace skoncentrowano na zapewnieniu prostszego i bardziej intuicyjnego dostępu do programów motywacyjnych, szkoleń i wsparcia, informacji o produktach, narzędzi i nie tylko. Nowe cyfrowe rozwiązanie pozwoli więc partnerom skoncentrować się na tym, co najważniejsze: na prowadzeniu działalności.W ramach nowego Portalu dla Partnerów Handlowych można znaleźć takie nowości:

  • Nowe szkolenia: W nowych modułach szkoleniowych na stronie osobistej Partnera wyświetlane są przypomnienia o nieukończonych certyfikacjach i szkoleniach. Bez problemu można sprawdzić, w którym miejscu szkolenie lub certyfikacja została przerwana i podjąć je na nowo. Można również przeglądać status swoich szkoleń i współpracowników oraz planować dalsze działania wraz z nimi.
  • Nowe wsparcie rozwoju firmy partnerskiej: Partnerzy mogąskoncentrować się na rozwoju swojego biznesu, ponieważ APC zapewnia solidne zasoby i narzędzia wsparcia, a także programy rabatowe i motywacyjne, które pozwolą zwiększać sprzedaż.
  • Nowa komunikacja:Bezpośrednio na stronie osobistej Partner uzyska dostęp do zapowiedzi nowych produktów, informacji z firmy lub nowości z branży. Wszystkie wiadomości w jednym miejscu! Dzięki responsywności portalu, można z niego korzystać również na tablecie i smartfonie. Dostęp do portalu z każdego miejsca w dowolnym czasie!

Co zrobić, aby korzystać z nowego Portalu?

Migracja do nowego Portalu dla Partnerów Handlowych jest bardzo prosta i nie wymaga przechodzenia procedury rejestracji od nowa. Wystarczy odwiedzić stronę APC/com/personalpage i zalogować się za pomocą dotychczasowej nazwy użytkownika i hasła. Dostęp do łączy do innych stron APC z Portalu dla Partnerów Handlowych nie wymaga ponownego logowania: wystarczy tylko kliknąć łącze!Dodatkowo Partnerzy Handlowi z certyfikacją "Select" lub wyższą mogą teraz uzyskać dostęp do usprawnionego Portalu Rejestracji Projektów. Portal ten umożliwia zgłaszanie i zarządzanie wszystkimi projektami w jednym miejscu! Sam proces zatwierdzania oraz aktualizacji projektów także został usprawniony.

Udostępnij:

DrukujInformacja prasowa
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również