Bezpieczeństwo podczas pomiarów elektrycznych

Fluke, akcja promocyjna © Fluke

Udostępnij:

Firma Fluke rozpoczęła akcję promocyjną i kampanię, której tematem przewodnim jest bezpieczeństwo podczas pomiarów elektrycznych. W ramach akcji, która potrwa do końca roku, firma przygotowała na sezon jesienno-zimowy szereg zestawów promocyjnych, które pozwalają zaoszczędzić nawet do 40% wobec cen standardowych. 

Hasło przewodnie najnowszej kampanii i akcji promocyjnej firmy Fluke brzmi „Pracuj bezpiecznie podczas wykonywania pomiarów elektrycznych”. Jesienna promocja, która rozpoczyna się we wrześniu i potrwa do końca grudnia, obejmie m.in. nowe, udoskonalone testery napięcia i ciągłości obwodu T110, T130 oraz T150.Dostępne są trzy oferty specjalne na nowe, udoskonalone dwubiegunowe testery napięcia i ciągłości obwodu Fluke T110, T130 i T150: z bezpłatnym miękkim pokrowcem C150, z bezpłatnym zestawem śrubokrętów elektroizolacyjnych 1000 V Fluke lub zwrot 10% gotówki (15% w przypadku modelu T150).

Udoskonalone przyrządy T110, T130 i T150 są najbardziej wytrzymałymi testerami napięcia w historii firmy Fluke. Podczas trwania promocji na każdy z nich klient otrzymuje bezpłatnie wydłużoną do 3 lat gwarancję oraz świadectwo kalibracji. Konstrukcja przewodów pozwala na wyginanie ich o 150° w każdym kierunku – jest to kąt trzykrotnie większy niż określony w normie EN 61243-3.

W jesiennej promocji oferowane są również testery elektryczne Fluke T6-1000, pozwalające mierzyć napięcie i prąd równocześnie - wystarczy nasunąć otwarte cęgi na przewód, a tester elektryczny T6-1000 zmierzy napięcie i prąd. Umożliwia to bezpieczniejsze i łatwiejsze wykonywanie pomiarów w skrzynkach elektrycznych wypełnionych przewodami. Można równocześnie mierzyć napięcie do 1000 V i prąd do 200 A bez konieczności otwierania pokryw czy zdejmowania złączek nakręcanych. Oferta promocyjna obejmuje bezpłatny zestaw zacisków krokodylkowych AC285 SureGrip (które można zaczepić na wszystkich elementach, od cienkiego przewodu po 20-milimetrową śrubę) i wytrzymały miękki pokrowiec C150.Źródło: Fluke

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również