Bezprzewodowy system zarządzania kolejką SignalSET

©

Udostępnij:

System Werma SignalSET jest idealnym rozwiązaniem nie tylko na czas pandemii koronawirusa dla supermarketów oraz mniejszych sklepów, takich jak np.: piekarnie, sklepy mięsne, apteki, stacje benzynowe, szpitale lub inne punkty usługowe.

Dzięki systemowi zarządzania kolejką Werma SignalSET można w prosty sposób zasygnalizować osobom oczekującym w kolejce na zewnątrz, że mogą już wejść do środka. Tym samym system ten zadba o właściwą liczbę osób w sklepie lub w punkcie usługowym, dzięki czemu osoby, będące już w sklepie, będą miały odpowiednią przestrzeń.W skład zestawu wchodzą bezprzewodowa kolumna sygnalizacyjna do użytku zewnętrznego (światło zielone/czerwone), transmiter, moduł bazowy, tabliczka informacyjna opisująca sygnały (np. zielone – proszę wejść, czerwone – proszę czekać) oraz uchwyt do montażu ściennego oraz zasilacza 230 V.

Jeśli w danej lokalizacji nie ma możliwości podłączenia się do sieci elektrycznej, alternatywnie można wyposażyć kolumnę sygnalizacyjną w moduł ze złączem USB i zasilać kolumnę z power banku (zalecany 20 000 mAh dla 20 godzin pracy).

 

 

Dostępne są również dodatkowe opcje do zestawu, np. moduł dźwiękowy z możliwością odtwarzania własnych plików audio lub wgranych komunikatów głosowych, element przyłączeniowym z magnesem, uchwyt z regulacją kąta położenia. W razieProdukt dostępny jest w ofercie firmy INSTOM. Dla zainteresowanych możliwe jest dostosowanie systemu SignalSET do indywidualnych potrzeb.

Źródło: INSTOM

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również