Brady produkuje innowacyjne kłódki blokujące SafeKey

SafeKey, kłódki blokujące, konserwacja, BRADY © Brady

Udostępnij:

Kłódki blokujące SafeKey pomagają jak najbezpieczniej przeprowdzić blokowanie lub oznakowania podczas czynności konserwacyjnych. Z ponad 100 000 unikalnych kluczy, zamki mogą obsługiwać duże, specyficzne dla firmy hierarchie, w których nie można otworzyć dwóch blokad za pomocą tego samego klucza.Najwyższe bezpieczeństwo 

Dzięki innowacyjnemu mechanizmowi blokady, kłódki blokujące SafeKey oferują 7 razy więcej możliwości niż standardowa kłódka bezpieczeństwa. SafeKey Lockout może optymalnie obsługiwać niestandardowe hierarchie dużych zestawów kluczy, które w razie potrzeby mogą być otwierane przez klucz główny. Numery wykresowe zapewniają, że żadne dwa klucze w tej samej firmie nie otworzą tego samego zamka. Dostępne są zarówno konstrukcje kłódek nieprzewodzących, jak i antykorozyjnych, gwarantujące dodatkowe bezpieczeństwo.Zwiększona wydajność 

Kolorowe klawisze, które pasują do koloru kłódki zwiększają wydajność blokowania lub oznakowania w trakcie prac konserwacyjnych. Dostępnych jest 9 kolorów, które pomagają pracownikom zajmującym się konserwacją uzyskać właściwy klucz do jednego z zamków. Dodatkowo mechanizm blokujący umożliwia płynne wkładanie i wyjmowanie kluczyka w celu szybkiej i łatwej obsługi kłódki.

Każdy ma swoja kłódkę

Każda kłódka blokująca SafeKey może być wygrawerowana nazwą pracownika, zespołu, działu lub obszaru roboczego lub numerem seryjnym. Oprócz wpisanych różnych opcji z kluczami dostępna jest również alternatywa otwierania serii zamków za pomocą tego samego klucza.

Źródło: Brady

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również