Brady zaprasza na Automaticon 2019 - rozwiąż nawet te najbardziej wymagające zadania identyfikacyjne!

brady © Brady

Udostępnij:

Odwiedź nas na targach Automaticon w dniach 26-29 marca 2019 roku i zobacz jak łatwo zaprojektować i drukować różnorodne etykiety korzystając z naszych rozwiązań. Zobacz kilka atrakcyjnych tematów i produktów, które przygotowaliśmy dla Ciebie.  Nowość: BradyPrinter i3300  

Przemysłowa drukarka etykiet BradyPrinter i3300 to bezproblemowa, łatwa w obsłudze drukarka podłączana do komputera. Obsługuje pełną gamę etykiet i znaków bezpieczeństwa stosowanych w obiektach oraz etykiet wykrawanych do identyfikacji przewodów, produktów oraz próbek laboratoryjnych.

Zobacz video!

 

 

 

 Polska premiera nowej etykiety kablowej opatentowanej przez Brady! 

Samolaminująca etykieta z funkcją obrotu B-427 marki Brady ułatwia identyfikację przewodów i kabli ponieważ zadruk na niej widać pod każdym kątem. Etykietę można obracać wokół kabla dzięki nieprzylepnej strefie zadruku oraz przezroczystemu, samoprzylepnemu laminatowi owiniętemu wokół kabla. Łatwa identyfikacja kabli ma duże znaczenie podczas rozwiązywania problemów z nimi, a także pomaga oszczędzać czas i zapobiegać błędom ludzkim, np. wypięciu niewłaściwego kabla.

Odkryj więcej I zobacz video!

 

 Promocja: Nie wahaj się, wymień! 

Masz starą drukarkę mobilną, która już dawno nie spełnia Twoich wymagań? Przynieś ją na stoisko Brady, a my w zamian obdarujemy Cię zniżką nawet do 50% na najnowszą drukarkę naszej firmy.

Odkryj więcej szczegółów dotyczących promocji!

 

 

 

  Identyfikacja każdego obwodu drukowanego 

Nasze kompletne rozwiązanie do zapewnienia identyfikowalności łączy każdy obwód drukowany w reżimie produkcyjnym z konfiguracją tzw. inteligentnej fabryki (Smart Factory). Dzięki naszemu rozwiązaniu obwody drukowane mogą generować dane i wysyłać je do systemu zarządzania produkcją, do innych urządzeń i cykli produkcyjnych, a także do wszystkich ogniw łańcucha dostaw.

Poznaj nasze niezawodne etykiety i systemy!

 

 

 

 10 sekund oszczędności na każdym kablu 

Dzięki rozwiązaniom automatycznej identyfikacji kabli firmy Brady koszulki termokurczliwe i etykiety owijane można aplikować z oszczędnością do 10 sekund na każdym kablu. Wraptor A6500 może drukować i owijać etykiety wokół kabla w ciągu 5 sekund, skracając czas produkcji kabli w środowiskach, w których występuje konieczność spełnienia wymagań dotyczących śledzenia i identyfikacji produkcji. Na potrzeby rozpoznawania kabli koszulkami termokurczliwymi Brady oferuje automatyczny aplikator BSP45 do ściągania osłony z koszulek i aplikowania ich na kable przez naciśnięcie pedału.

Oblicz swój zwrot z inwestycji!

 

 

 


Brady POLSKA
Bezpłatna tel. infolinia: 800 080 178
Email: central_europe@bradycorp.com
www.brady.pl

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również