BradyPrinter A8500: Pełna automatyzacja identyfikowalności płytek drukowanych w liniach SMT

drukarka BradyPrinter A8500 © Brady

Udostępnij:

Drukarka i aplikator etykiet BradyPrinter A8500 niezawodnie automatyzuje oznaczanie płytek z obwodami drukowanymi, co pozwala uzyskać pełną identyfikowalność. Urządzenie w sposób spójny drukuje i nakłada nawet najmniejsze etykiety z naszej gamy automatycznie nakładanych etykiet poliimidowych, które są odporne na cały proces produkcji płytek drukowanych.Pełna automatyzacja identyfikacji płytek drukowanych

Drukarka i aplikator etykiet BradyPrinter A8500 precyzyjnie drukuje i w sposób spójny nakłada nawet najmniejsze (4 mm x 3,18 mm) etykiety w rozdzielczości 600 dpi na płytki z obwodami drukowanymi. Dzięki szybkiemu procesorowi i krótkiemu czasowi cyklu dotrzymuje kroku liniom produkcyjnym SMT. Urządzenie BradyPrinter A8500 może być zainstalowane w dowolnym miejscu na linii produkcyjnej i odbierać dane o etykietach z większości firmowych systemów ERP.Niezawodne etykiety do płytek drukowanych

Nasze poliimidowe etykiety UltraTemp Series są specjalnie zaprojektowane w celu identyfikacji płytek z obwodami drukowanymi w całym procesie produkcyjnym. Seria obejmuje etykiety poliimidowe B-7727 do płytek drukowanych, opracowane z myślą o nakładaniu automatycznemu. Etykieta pozostaje na miejscu i jest czytelna na etapie lutowania rozpływowego, lutowania na fali i mycia płytek. Jest odporna na temperatury do 300°C oraz na silne chemikalia i procesy czyszczenia stosowane w montażu płytek drukowanych.

Łączność zgodna z ideą Przemysłu 4.0

Urządzenie BradyPrinter A8500 oferuje łączność zgodną z ideą Przemysłu 4.0 i jest gotowa do obsługi protokołu OPC UA. Urządzenie BradyPrinter A8500 przekazuje informacje do systemu sterowania zakładem, który następnie może zainicjować kolejną czynność.

Poznaj nasze kompleksowe rozwiązanie do identyfikacji obwodów drukowanych!

Brady Polska

Tel.: 800 080 178

central_europe@bradycorp.com

www.brady.pl

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również