Centrum Inżynieryjne nowym partnerem Copa-Data Partner Community

Copa-Data © Copa-Data

Udostępnij:

Firma Centrum Inżynieryjne, posiadająca niezwykłą historię oraz ogromne doświadczenie jako integrator systemów automatyki przemysłowej, dołączyła do partnerskiego programu Copa-Data Partner Community, który w swoich szeregach posiada już wiele znanych firm nie tylko z Polski, ale również z zagranicy.

Powołany w 2011 r. program partnerski Copa-Data Partner Community posiada obecnie ponad kilkaset członków z całego świata. Jest to program oparty na wspólnym globalnym rozwoju zarówno firmy Copa-Data, jak i jej partnerów, którzy doświadczeniem, znajomością rynku oraz wiedzą pozwalają na ciągłe doskonalenie rozwiązań opartych o Platformę Programową zenon. Obecnie do tego międzynarodowego grona dołączyła również firma Centrum Inżynieryjne z siedzibą w Bielsku-Białej, posiadająca ponad 13-letnie doświadczenie jako integrator systemów automatyki przemysłowej.Centrum Inżynieryjne, specjalizujące się w integrowaniu systemów, stale poszukuje nowych rozwiązań. Tym chętniej dołączyliśmy do grona Copa-Data Partner Community. Platforma zenon to zaawansowane narzędzie technologiczne, doskonale wpisujące się w koncepcję IoT, kluczową technologię Industry 4.0, z którą z całą pewnością się identyfikujemy. Mamy nadzieję, że nasza współpraca zaowocuje nowymi doświadczeniami, o które wzbogacimy naszą ofertę – komentuje Tomasz Zawada, prezes zarządu firmy Centrum Inżynieryjne.

Oprogramowanie optymalizujące procesy produkcyjne

zenon Software Platform to platforma programowa, która łączy w sobie automatyzację z cyfrową transformacją, wspierając przy tym procesy inżynieryjne, procesy produkcji oraz infrastrukturę maszyn i urządzeń. Dzięki oprogramowaniu od firmy Copa-Data, urządzenia działają w sposób niezawodny, elastyczny a przede wszystkim skuteczny, ponieważ zenon daje możliwość połączenia wszystkich istotnych obszarów – od projektowania po dystrybucję. W przypadku firmy Centrum Inżynieryjne oprogramowanie zenon wykorzystywane jest głównie w branży automatyki, w której wspiera efektywność procesów na liniach produkcyjnych. 

Wdrożone przez nas systemy służą do monitorowania poprawności przezbrojeń maszyn oraz kontroli parametrów procesu – dodatkowo wyjaśnia Tomasz Zawada z Centrum Inżynieryjnego.

Źródło: Copa-Data

Udostępnij:

Drukuj
elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również