Czołowy wykonawca infrastruktury elektrycznej wybiera rozwiązanie IFS

Nettpartner, sieć energetyczna © Nettpartner

Udostępnij:

Rozwiązanie firmy IFS Zarządzanie Serwisem w Terenie pozwala technikom podnieść wskaźniki FTTR (first-time fix rates) oraz ograniczyć czas podróży i przygotowań.

Nettpartner, czołowa norweska firma specjalizująca się w świadczeniu usług infrastrukturalnych związanych z sieciami dystrybucji, sieciami regionalnymi i systemami sieci trakcyjnej dla kolei zdecydowała się wdrożyć rozwiązanie IFS Zarządzanie Serwisem w Terenie (IFS Field Service Management; IFS FSM).Nettpartner jest czołowym wykonawcą w sektorze infrastruktury elektrycznej świadczącym najlepsze w swojej klasie usługi zarządzania projektami, konstrukcyjno-budowlane i remontowe. Firma zrealizowała ostatnio kilka zaawansowanych projektów, takich jak Zephyr, największa w kraju elektrownia wiatrowa, czy instalacja w imieniu firmy Tesla największej w Europie stacji ładowania.

W celu wzmocnienia wiodącej pozycji poprzez wyposażenie swoich terenowych serwisantów w najnowocześniejsze narzędzia, firma Nettpartner wybrała rozwiązanie IFS FSM jako swoją centralną platformę zarządzania usługami.

Od początku działalności w 2006 r. zanotowaliśmy ogromny wzrost, który stworzył potrzebę korzystania z bardziej wydajnych narzędzi w celu zapewnienia rentowności i zadowolenia klienta – powiedział Arild Borgersen, dyrektor generalny firmy Nettpartner. – Dzisiaj narzędzia cyfrowe są równie ważne, jak klucz francuski, i umożliwiają optymalizację, przewidywanie i wspieranie pracy naszych terenowych serwisantów. Dzięki rozwiązaniu IFS Zarządzanie Serwisem w Terenie będą oni w stanie osiągnąć pożądany rezultat za pierwszym razem. To z kolei pozwoli serwisantom dokładniej realizować większą liczbę zleceń, dzięki czemu klienci będą bardziej zadowoleni.IFS Zarządzanie Serwisem w Terenie to rozwiązanie światowej klasy, które wesprze firmę Nettpartner, oferując jej następujące możliwości:

  • Zarządzanie zasobami w zakresie personelu i sprzętu
  • Nowy klient mobilny
  • Lepsza obsługa dużych aktywów
  • Rezerwowanie wykonawców

Źródło: IFS

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również