Darmowe oprogramowanie do symulacji układów automatyki od firmy Multiprojekt

© Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o.

Udostępnij:

Firma Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o. ma przyjemność zaprezentować darmowe oprogramowanie do symulacji układów automatyki noszące nazwę 3MotionManagerEDU.

Oprogramowanie to pozwala uczyć się programowania sterowników PLC przy użyciu najbardziej popularnych języków, jednocześnie pozwala na testowanie napisanego programu przez jego symulację.W programie dostępna jest duża ilość operacji matematycznych w postaci bloków funkcyjnych. Ich wartości można modyfikować i monitorować w czasie rzeczywistym.
Zaawansowana wizualizacja pozwala na tworzenie programów sterujących robotem oraz sterowanie nim za pomocą gamepada podłączanego do PC.

Więcej informacji na temat wielu innych funkcji oprogramowania znajdą Państwo na stronie internetowej: http://3mm.multiprojekt.edu.pl/

  

Źródło: Multiprojekt

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również