Dobre wyniki Grupy Luxiona mimo kryzysowej sytuacji

©

Udostępnij:

Pomimo obecnej kryzysowej sytuacji, jaka jest następstwem pandemii koronawirusa, Grupa Luxiona podczas lipcowego zjazdu w Polsce podkreśla dobre wyniki, jakie osiąga na rynkach Europy Środkowej.

Grupa Luxiona to wiodąca firma w branży profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych, oferowanych m.in. dla sektora biznesowego, handlu detalicznego, biurowego, a także służby zdrowia.

Podczas Kongresu Europy Środkowej, jaki odbył się w Warszawie w dniach 14-15 lipca br., mieliśmy okazję zapoznać się z obecną sytuacją w firmie. Spotkaniu przewodniczyli Jorge Arteaga (CEO) i Filip Cias (CFO) z Luxiona Group. Ze względów bezpieczeństwa i biorąc pod uwagę obecne okoliczności reszta zespołu, w tym m.in. Alfredo Bru, partner i założyciel Sherpa Capital, głównego inwestora firmy, miała okazję uczestniczyć w rozmowie za pośrednictwem transmisji internetowej.

Na kongresie przedstawiono strukturę przedsiębiorstwa oraz nowe schematy z wybitnymi specjalistami z różnych dziedzin, które będą kierować przyszłością firmy. Pokazano również jej potencjał wzrostu, co oznacza ustanowienie fundamentów, które konsolidują i wysoko pozycjonują grupę Luxiona na całym świecie z wielką perspektywą na przyszłość.

Źródło: Grupa LuxionaUdostępnij:

Drukuj
elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również