Drugi numer magazynu „elektrotechnikAutomatyk” już w połowie marca

© Raven Media

Udostępnij:

W połowie marca do dystrybucji trafi drugi już w tym roku numer magazynu „elektrotechnikAutomatyk”. Zaplanowaliśmy w nim specjalny dodatek dotyczący jednych z największych i najważniejszych wydarzeń targowych w branży – Międzynarodowym Targom Automayki i Pomiarów AUTOAMATICON.

Oprócz tego w numerze znajdzie się raport dotyczący rynku automatyki przemysłowej w Polsce, zestawienie oferowanych przez największe firmy kabli i przewodów czy omówimy zastosowanie systemów wizyjnych w przemyśle.Miniaturyzacja maszyn, a zwłaszcza silników elektrycznych to bardzo modny w ostatnim czasie temat. Przygotujemy też i obszerny materiał poświęcony także temu zagadnieniu. Przyjrzymy się nowością na rynku sterowników PLC, Zastanowimy się nad energooszczędnymi rozwiązaniami transformatorów, zajmiemy się kierunkami w automatyzacji przemysłu.

Przygotujemy też materiały o złączach stosowanych w automatyce, obudowach przystosowanych do pracy w trudnych warunkach. Nie ominiemy zagadnień związanych z bezpieczeństwem w przemyśle.

Poza tym obiecujemy, że w magazynie znajdzie się wiele interesujących i ciekawych materiałów dotyczących branży.

Udostępnij:

Drukuj
elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również