e-Xim IT zadebiutuje na NewConnect

© pixabay.com

Udostępnij:

Na rynku NewConnect w drugiej połowie roku zadebiutuje firma e-Xim IT. Działalność firmy obejmuje usługi, w ramach których eksperci Spółki zapewniają całościową implementację rozwiązania w środowisku klienta, począwszy od analiz przedwdrożeniowych oraz konsultacji, poprzez instalację i szkolenia, kończąc na późniejszym, niejednokrotnie wieloletnim, wsparciu i rozwoju.

Firma specjalizuje się w systemach informatycznych wspierających proces Cyfrowej Transformacji przedsiębiorstw oraz wspomagających, zgodnie z filozofią DevOps, redukcję bądź eliminację ograniczeń w procesie wytwórczym aplikacji.


e-Xim IT wykorzystuje oprogramowanie największych globalnych producentów. Głównym partnerem, z którym w 2016 roku nawiązano strategiczne partnerstwo, jest CA Technologies – światowy lider w obszarze Digital Transformation i Application Delivery.

Z usług e-Xim IT korzystają światowe korporacje i rozwijające się polskie przedsiębiorstwa. Wśród klientów Spółki można wymienić największe firmy m.in. z branży finansowej, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej czy paliwowej.


TOP w kategorii
Według wstępnych wyników, w 2017 roku Spółka uzyskała przychody netto na poziomie 6 190 908,83  zł,  z czego 55,44% przyniósł obszar Application Delivery, podczas gdy Service Management odpowiadał za 29,57%. Koszty działalności operacyjnej wyniosły 5 801 247,94 zł, natomiast zysk netto kształtował się na poziomie 453 071,03 zł.

 

Udostępnij:

Drukuj

etAChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również