Ever przeznaczy 1% przychodów na walkę z epidemią

©

Udostępnij:

Firma Ever włączyła się w akcję powszechnej zbiórki na rzecz walki z Covid-19 za pośrednictwem Fundacji PKO Banku Polskiego.

W kwietniu i maju br. firma odprowadzi 1% przychodów ze sprzedaży produktów ze swojej oferty (m.in. UPS-y, listwy filtrujące i antyprzepięciowe) do Fundacji z przeznaczeniem na udzielenie pomocy w diagnozowaniu pacjentów z koronawirusem do jak najszybszej ewentualnej izolacji osób chorych, w celu ograniczania możliwości dalszego rozprzestrzeniania się wirusa w Polsce.



Akcja „1% z produktów Ever” będzie trwała do 31 maja 2020 r. W zależności od rozwoju sytuacji epidemicznej firma bierze pod uwagę możliwość jej kontynuowania.

>>Zobacz więcej informacji o powyższej inicjatywie<<



Źródło: Ever

Udostępnij:

Drukuj



elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.




TOP w kategorii






Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również