Evertiq Expo coraz bliżej!

Evertiq Expo 2019, targi, przemysł elektroniczny © Raven Media

Udostępnij:

Już 16 maja na Stadionie PGE Narodowym odbędzie się szósta edycja konferencji i targów Evertiq Expo 2019. Konferencja całkowicie poświęcona jest tematyce przemysłu elektronicznego.

Evertiq Expo łączy w sobie targi w formule table-top oraz cyklu wykładów trwające przez cały dzień. W edycji 2019 w części targowej zaprezentuje się około 200 dostawców komponentów, PCB, obudów, maszyn oraz wszelkiego rodzaju usług dla firm produkujących urządzenia elektroniczne. Natomiast część seminaryjna została przygotowana dla uczestników 11 wykładów.Uczestniczenie w konferencji jest bezpłatne dla osób odwiedzających. Dodatkowo każdemu zostaje zapewniony serwis kawowoy oraz bufet przekąskowy. Wydarzenie dedykowane jest dla osób profesjonalnie związanych z przemysłem elektronicznym.

Zarejestruj się już teraz i weź udział w Evertiq Expo 2019!

Udostępnij:

Drukuj
elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również