Farnell element14 współpracuje z IDEC

Farnel element14, automatyka, sterowanie © Farnel element14

Udostępnij:

Farnel element14, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, nawiązał współpracę z firmą IDEC. W efekcie europejska oferta podzespołów automatyki i sterowania w sklepie Farnell element14 ponownie się powiększyła.

W ramach nowej umowy, europejscy klienci Farnell element14 otrzymają dostęp do ponad 900 produktów marki IDEC, a wśród nich także do nowych 16- i 22-milimetrowych przełączników przemysłowych, systemów zatrzymania awaryjnego, przełączników bezpieczeństwa, sygnalizacyjnych kolumn świetlnych, oprzyrządowania panelowego oraz przekaźników, zasilaczy i skanerów laserowych.



W ciągu ostatnich 12 miesięcy spółka znacznie zainwestowała w zapasy i kontakty z nowymi dostawcami, aby powiększyć gamę produktów. IDEC to najnowszy dodatek do portfolio Farnell element14 w tym okresie.

 

Źródło: Farnell element14

Udostępnij:

Drukuj




elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.




TOP w kategorii






Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również