Firma Rittal na Targach Automaticon 2019!

rittal, szafy sterownicze, targi, © Rittal

Udostępnij:

Targi Automaticon 2019 rozpoczną się już 26 marca w Warszawie. Wydarzenie traktowane jest jako największe w Polsce, podczas którego spotykają się projektanci, integratorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej. Poza stoiskami producentów na odwiedzających czekają seminaria tematyczne.

Warszawskie centrum EXPO XXI, czyli największa powierzchnia wystawiennicza w samym centrum miasta to doskonałe miejsce, aby zaprezentować nowości i profesjonalne rozwiązania.W czwartek 28 marca 2019 roku, od godziny 15:00 w sali A odbędzie się seminarium „Rozwiązania systemowe Rittal a Przemysł 4.0”. Omówione zostaną standardy Przemysłu 4.0, a także idea „Łańcucha Wartości Dodanej” – dlaczego powstała i jakie jest jej znaczenie w zakresie projektowania, rozwiązań systemowych i automatyzacji. Krzysztof Getko i Marcin Lisowski – product managerowie firmy Rittal – jako prowadzący seminarium opowiedzą o rozwiązaniach firmy w kontekście nowych standardów technologicznych. Uczestnicy dowiedzą się m.in. w jaki sposób powstała najnowsza, innowacyjna fabryka Rittal i jak została dostosowana do wymagań Przemysłu 4.0. 

Udostępnij:

Drukuj
elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również