Heilind dostarcza ponad 9 000 produktów firmy Heyco Products

Heilind © Heilind

Udostępnij:

Heilind Electronics, firma specjalizująca się w rozwiązaniach złączeniowych, rozszerza swoją ofertę o asortyment firmy Heyco Products – producenta w obszarze zarządzania okablowaniem oraz komponentów elektromechanicznych wykonanych z plastiku i metalu.

Firma Heyco Products oferuje ponad 9 000 artykułów, w tym zapinki do kabli, pierścienie wzmacniające, zaciski odciążające, zaślepki, tuleje, podkładki dystansowe do płytek PCB, podkładki dystansowe pod diody LED i śruby dystansowe. Produkty dostępne są z magazynu Heilind, dostarczane w ilościach dostosowanych do indywidualnych potrzeb już od 1 szt.Produkty Heyco charakteryzują się wysoką jakością materiałów i niskimi kosztami produkcji. Dlatego, nawet te tanie, wykonane na zamówienie produkty, jak np. podkładki dystansowe do płytek PCB, można montować w specjalistycznych urządzeniach. Heilind oferuje wsparcie techniczne oraz szybkie dostawy próbek na potrzeby projektowe. Warto zauważyć, że Heilind i Heyco od kilku już lat prowadzą pomyślną współpracę w Ameryce Północnej.

Heilind w nadchodzących tygodniach otworzy nowy zakład w Polsce, tak by być bliżej swoich cenionych klientów z rynków Europy Środkowej i Wschodniej. Informacje o rozwoju naszej firmy w Polsce będziemy sukcesywnie aktualizować.


TOP w kategorii
Źródło: Heilind

Udostępnij:

Drukuj

etAChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również