igus na Energetab pod znakiem bezpieczeństwa

HANNOVER MESSE, igus, targi, targi hanower, © RavenMedia

Udostępnij:

Na tegorocznych targach Energetab w Bielsku-Białej igus zaprezentuje całą gamę swoich rozwiązań technologicznych pod hasłem przewodnim „Bezpieczeństwo gwarantowane!”. Wśród nowości zobaczyć będzie można m.in. system bezpiecznego prowadzenia przewodów do pulpitów sterujących.

Firma igus zaprezentuje na tegorocznych targach Energetab (Bielsko-Biała 11-13 września) całą gamę swoich nowości produktowych. Dla odwiedzających będzie to okazja do obejrzenia wielu z nich „na żywo”.W tym roku igus skupi się na aspekcie zapewnienia bezpieczeństwa, dlatego prezentować będzie m.in. inteligentne przewody chainflex, dedykowane do pracy w prowadnikach. Są to jedyne na świecie przewody posiadające gwarancję trwałości, które dzięki wyposażeniu ich w czujniki, po wykonaniu milionów cykli, same informują użytkownika o zbliżającej się potrzebie wymiany.

– Nasza 36 miesięczna gwarancja żywotności przewodów na miliony cykli zgięć, jest jedyną taką na świecie. Klienci mogą już na etapie projektowania swojej linii produkcyjnej skorzystać z rozbudowanych narzędzi online do kalkulacji żywotności każdego z produktów igus, zarówno przewodów i prowadników, mówi Karol Kozłowski, Product Manager chainflex®. Dodaje, że targi są też okazją, aby osobiście spotkać się z doświadczonymi pracownikami, którzy znają odpowiedź na praktycznie każde pytanie dotyczące rozwiązań igus.

Firma zaprezentuje też absolutną nowość - system Guidefast control do bezpiecznego prowadzenia przewodów do pulpitów sterujących zintegrowany z jeżdżącym wózkiem. Rozwiązanie to idealnie sprawdzi się w hali produkcyjnej, czy magazynie.Stoisko igus będzie dostępne dla gości targów w pawilonie J.

Źródło: igus

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również