IXON uzyskał certyfikację ISO 27001

© IXON

Udostępnij:

IXON, dostawca platformy IIoT, ogłasza, że ​​uzyskał certyfikację ISO 27001 – międzynarodowy standard określający najlepsze praktyki w zakresie systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji (ISMS). Ta certyfikacja potwierdza ciągłe zaangażowanie firmy w zabezpieczenie platformy chmurowej i powiązanych produktów oraz usług poprzez ścisłe przestrzeganie najlepszych praktyk branżowych w zakresie bezpieczeństwa informacji.

- Naszą misją jest bezpieczne połączenie maszyn przemysłowych z chmurą i przyczynianie się do bardziej produktywnego świata, w którym maszyny zawsze działają - mówi prezes Willem Hofmans. - Stworzyliśmy system ISMS oparty na standardzie ISO 27001, obejmujący wszystkie nasze działania biznesowe, w celu identyfikowania, zapobiegania i obrony wszelkich luk, które mogłyby wystąpić. To systematyczne podejście pozwala nam osiągnąć nasze główne cele: brak incydentów bezpieczeństwa.ISO 27001 jest wiodącym światowym standardem dla organizacji w zakresie ochrony ich zasobów informacyjnych i wymaga przestrzegania wielu dyscyplin, w tym kontroli dostępu, (cyber)bezpieczeństwa, zgodności, zarządzania ryzykiem i ciągłości działania. Zgodność z normą ISO 27001 pokazuje, że organizacje wdrożyły kompleksowe programy bezpieczeństwa i mechanizmy kontrolne, które chronią ich informacje i informacje ich klientów zgodnie z międzynarodowo uznanymi standardami.

Zgodność IXON ze standardem ISO 27001 została potwierdzona przez DigiTrust, akredytowaną jednostkę certyfikującą RvA z siedzibą w Holandii.

Żródło: IXON

Udostępnij:

Drukuj
elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również