Jak sprawnie zautomatyzować identyfikację płytek PCB. Zapisz się na webinar

Udostępnij:

Firma Brady we współpracy ze swoim dystrybutorem, firmą PBTechnik, zaprasza na webinar poświęcony automatyzacji w identyfikacji obwodów drukowanych.

Podczas webinaru zaprezentowane zostaną kompletne rozwiązania do identyfikacji obwodów drukowanych, takie jak:
    • Drukarka i aplikator etykiet BradyPrinter A8500: precyzyjny druk i aplikacja nawet najmniejszych etykiet (4mmx 3,18mm) na płytki z obwodami drukowanymi
    • Podajnik etykiet ALF14: odpowiedzielny za automatyczne podawanie etykiet, nadaje się do wdrożenia w każdym punkcie linii produkcyjnej .
    • Specjalistyczne etykiety: poliimidowe etykiety, które nie odpadają i zachowują czytelność w temperaturze do 300°C, także w warunkach stosowania standardowych substancji chemicznych w procesach produkcji obwodów drukowanych i ich czyszczenia.

Termin webinaru: 13 maja 2020
Godzina: 11:00
Czas trwania: 60 min
Platforma: GoToMeeting

>>Zarejestruj się już teraz<<


Zainteresował Cię temat?

Link do webinaru zostanie wysłany na podany podczas rejestracji adres mailowy.

Źródło: BRADY Polska


Udostępnij:

Drukuj


elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.