Kamera FLIR T500 zdobywa nagrodę

FLIR, kamery, best of the best ©

Udostępnij:

Spółka FLIR Systems, Inc. ogłosiła, że seria FLIR T500 zdobyła tytuł „Red Dot: Best of the Best” za rok 2018. Nagroda ta jest przyznawana za design produktu jako główna nagroda dla najlepszych urządzeń w swojej kategorii. To już drugi produkt FLIR, który w ciągu dwóch lat zdobył tę nagrodę.

Seria FLIR T500 to przemyślana ergonomia zamknięta w wysokiej jakości kamerze termowizyjnej o wzmocnionej konstrukcji. Lekkie wnętrze wykonane z magnezu i układ optyczny obracany w zakresie 180° pozwalają na wiele godzin komfortowej pracy, a ekran dotykowy Dragontrail ze szkła bezodpryskowego gwarantuje doskonałą jakość obrazu w nawet najbardziej wymagających miejscach pracy.



Poza doskonałym designem, z myślą o specjalistach seria T500 oferuje również szereg funkcji. Laserowe automatyczne ustawianie ostrości umożliwia szybkie i dokładne odczyty, natomiast dzięki technologii FLIR Vision Processing, która łączy rozdzielczość IR, funkcję MSX oraz rozdzielczość UltraMax, możliwe jest tworzenie szczegółowych obrazów termowizyjnych o super rozdzielczości.

 


TOP w kategorii


#Obsługa i monitorowanie

FLIR kamery best of the best



Źródło: FLIR

Udostępnij:

Drukuj





etA



Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również