Kamera termowizyjna Fluke pomaga wykrywać usterki

Kamera Fluke Ti300+ © Fluke

Udostępnij:

Kamera Fluke Ti300+ pomaga w znalezieniu usterek, zanim przerodzą się one w problemy. Kamera charakteryzuje się rozdzielczością i dokładnością, które są niezbędne do wyraźnego wykrywania różnic temperatury lub demonstracji postępujących zmian temperatury w czasie. 

Aby określić problem za pomocą obrazów termowizyjnych, należy znać urządzenie i rozumieć subtelne różnice pomiędzy normalnymi i nienormalnymi temperaturami pracy. Potrzebna jest także pewność, że zarejestrowano dokładne termogramy. Dzięki kamerze termowizyjnej Fluke Ti300+ z układem automatycznego ustawiania ostrości LaserSharp AutoFocus wszystko to jest dużo łatwiejsze. Kamera termowizyjna powinna również być wystarczająco wytrzymała, aby nawet w razie upuszczenia rejestrowała wysokiej jakości obrazy w podczerwieni.

  • Funkcja LaserSharp™ AutoFocus zapewnia ostre obrazy za każdym razem. Wbudowany dalmierz laserowy obsługiwany jednym przyciskiem oblicza i wyświetla odległość do wybranego obiektu na ekranie kamery oraz ustawia ostrość obrazu. Co najważniejsze, odczyty temperatury na ostrych obrazach będą bardzo dokładne.
  • Zapewnij sobie wyraźne obrazy i prostą obsługę za pomocą ekranu dotykowego przy jednoczesnym zachowaniu bezpiecznej odległości od pracującego sprzętu.
  • Wykorzystaj w pełni możliwości kamery Ti300+ dzięki oprogramowaniu komputerowemu Fluke Connect™. Twórz profesjonalne raporty w ciągu kilku minut, rejestrując jednocześnie pełne dane radiometryczne na potrzeby programu konserwacji. Źródło: Fluke

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również