Kamera termowizyjna Fluke TiS60+

Kamera termowizyjna Fluke TiS60+ © Fluke

Udostępnij:

Kamera termowizyjna Fluke TiS60+ pozwala zobaczyć rzeczy, które są niewidoczne dla oka, i ujawnić problemy, których nie można wykryć za pomocą innych technologii. Zdjęcia w podczerwieni wykonane za pomocą kamery rejestrują mniejsze różnice temperatur z większej odległości. 

Często kolejnym dużym wyzwaniem jest zapewnienie możliwości szybkiego dodawania obrazów termowizyjnych wykonanych przez zespół do zleceń. Kamera TiS60+ jest wyposażona w funkcję IR Photo Notes, która ułatwia to zadanie. Umożliwia ona operatorowi kamery proste dodawanie do termogramów zdjęć z informacjami zawierającymi nazwę urządzenia lub lokalizację pomieszczenia, dzięki czemu osoba tworząca zlecenie pracy może wysłać techników do właściwego miejsca w celu dokonania naprawy.Opatentowana przez firmę Fluke Corporation technologia IR-Fusion umożliwia automatyczne rejestrowanie obrazu w paśmie światła widzialnego jednocześnie z obrazem w podczerwieni. Kamera nakłada na siebie dwa obrazy, piksel po pikselu, tworząc pojedynczy obraz. Można następnie oglądać obraz w pełnym widoku w podczerwieni, pełnym widoku w paśmie światła widzialnego lub w kilku pośrednich stopniach nakładania się obrazów.

Kamera Fluke TiS60+ wyróżnia się:

  • stałą ogniskową ułatwiającą rejestrację,
  • ekranem LCD 3,5 cala,
  • możliwością rejestrowania, przeglądania i zapisywania obrazów jedną ręk,
  • możliwością bezprzewodowego udostępniania dzięki zgodności z systemem Fluke Connect.

 Źródło: Fluke

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również