Kolekcja M12 FUEL od Milwaukee - jeden system do ponad 70 narzędzi

© Milwaukee

Udostępnij:

M12 FUEL od Milwaukee to, jak twierdzi producent, niezrównana wytrzymałość i moc w kompaktowym rozmiarze. To wszechstronne elektronarzędzia, zaprojektowane i zbudowane w celu zapewnienia niezrównanej wydajności podczas prac w trudnych warunkach.

Wśród szerokiej gamy produktów M12 profesjonaliści z każdej branży znajdą optymalne rozwiązania dostosowane do swoich potrzeb.M12 SI-201C

Subkompaktowa lutownica od Milwaukee posiada funkcję blokowania głowicy w trzech pozycjach: 0°, 45°, 90° oraz system kontroli temperatury dla większej precyzji lutowania.

M12 FIR38-201B

Subkompaktowa grzechotka udarowa 3/8’’ od Milwaukee z maksymalnym momentem obrotowym 75Nm i 200 ob./min sprawia, że narzędzie jest idealnie dostosowane do prac łączeniowych wykonywanych w mechanice pojazdowej.

M12 CCS44-602X

Pilarka tarczowa z tarczą o średnicy 140mm od Milwaukee jest urządzeniem przeznaczonym do równego cięcia drewna i materiałów drewnopochodnych. Optymalne odprowadzanie wiórów i kurzu zapewnia utrzymanie czystości w miejscu pracy
i lepszą widoczność podczas cięcia.

M12 CH-602XMłotowiertarka od Milwaukee to pierwszy, bezszczotkowy, kompaktowy młot montażowy na rynku. Zapewnia 0-6575 ud./min oraz 0-900 obr./min, a niski poziom wibracji 4.4 m/s umożliwia nieprzerwaną pracę nawet przez 8 godzin.

Zestawy COMBO od Milwaukee składają się z praktycznych rozwiązań, takich jak wiertarko-wkrętarki, oświetlenie, akumulatory oraz inne urządzenia. Zamknięte w wygodnej torbie, tworzą idealny pakiet narzędzi przydatnych do pracy w trudnych warunkach.


Rewolucyjność systemu M12 FUEL potwierdza zaawansowana technologia zastosowana w urządzeniach, która integruje ze sobą trzy podstawowe innowacje Milwaukee, takie jak bezszczotkowy silnik POWERSTATE, akumulatory REDLITHIUM-ION oraz inteligentny system REDLINK PLUS.

Źródło: Milwaukee

Udostępnij:

DrukujInformacja prasowa
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również