Komora na drukarkę 3DGence DOUBLE

3DGence, druk 3D, drukarki © 3DGence

Udostępnij:

Firma 3DGence wprowadziła do swojej oferty nowość - komorę przeznaczoną dla drukarki 3DGence DOUBLE. Obudowa pozwala na zamknięcie obszaru roboczego, by wyeliminować niekorzystne czynniki zewnętrzne i zapewnić stabilne środowisko drukowania. Jest to istotne zwłaszcza w przypadku druku przy użyciu materiału ABS.

Różnice temperatury mogą niekorzystnie wpływać na wygląd końcowy drukowanego przedmiotu. Komora do drukarki 3DGence DOUBLE pozwala na zachowanie odpowiednich warunków i dzięki temu uzyskanie elementów zgodnych wymiarowo i w bardzo dobrej jakości. Eliminuje ryzyko gwałtownego ochładzania wydruków i jego skutku w postaci skurczu i wypaczania się drukowanego przedmiotu.Obudowa oferowana przez 3DGence składa się z elementów wykonanych z pleksi, połączonych za pomocą klipsów i magnesów. Cała konstrukcja spoczywa stabilnie na drukarce, a jakość zastosowanych komponentów pozwala na zachowanie idealnych warunków druku wewnątrz komory.

 Rozwiązanie zapewnia nie tylko utrzymanie stałej temperatury, ale też redukcję hałasu drukarki w trakcie pracy oraz zatrzymanie oparów wydzielanych w czasie druku.


Źródło: 3DGence

Udostępnij:

Drukuj
elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również