Konferencja FutureMotive – o nowych technologiach w branży automotive

FutureMotive © FutureMotive

Udostępnij:

7-8 czerwca w Katowicach odbędzie się cykl spotkań z udziałem przedstawicieli branży automotive. Konferencja FutureMotive ukierunkowana jest na praktyczną wiedzę z zakresu zastosowania nowych technologii w biznesie, w tym sztucznej inteligencji oraz cyberbezpieczeństwa w motoryzacji.

Biorąc pod uwagę dynamikę zmian zachodzących w branży technologicznej, jak również konieczność wprowadzania innowacji w wielu sferach przemysłu, powstał projekt FutureMotive. W ramach tej inicjatywy uczestnicy będą mogli podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z wdrażaniem koncepcji Przemysłu 4.0 w praktyce i uzyskać odpowiedzi na wyzwania, przed którymi stają.Do współpracy zaproszono przedstawicieli klastra "Silesia Automotive & Advanced Manufacturing", którego zadaniem jest wsparcie firm przemysłowych w optymalizacji swoich działań w relacjach business to business i science to business, międzynarodową firmę audytowo-doradczą KPMG, specjalistów w sektorze TSL konsultingu oraz outsourcingu z firmy Crusar, globalnego dostawcę rozwiązań mechatronicznych dla przemysłu - firmę Staubli oraz Adaptive Vision tworzące oprogramowanie dla systemów wizyjnych, biblioteki dla potrzeb analizy obrazów w zastosowaniach przemysłowych jak również usługi programistyczne.

FutureMotive to również wydarzenie inaugurujące rozpoczęcie funkcjonowania Think Tanku Human 4.0, fundacji utworzonej z myślą o budowaniu świadomości w zakresie wykorzystania nowych technologii w przemyśle.

Organizatorem wydarzenia jest gliwicka firma Future Processing, tworząca innowacyjne rozwiązania z zakresu IT.

Tegoroczna konferencja FutureMotive odbędzie się w Katowicach w Muzeum Hutnictwa Cynku Walcownia 7-8 czerwca 2018 r. Wydarzenie ma charakter nieodpłatny, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja.

>>Zarejestruj się na konferencję FutureMotive<<Źródło: Future Processing

Udostępnij:

DrukujPiotr Rabiej
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również