Wirtualna premiera laptopów Getac B360 i B360 Pro

©

Udostępnij:

Getac przygotował wirtualną premierę swoich nowych laptopów. Pokaz odbędzie się we wtorek 23 czerwca o godzinie 11:00.

W trakcie wirtualnego spotkania zostaną zaprezentowane w pełni wytrzymałe laptopy B360  i B360 Pro.Laptopy cechują się doskonałą mocą obliczeniową, dzięki wykorzystaniu procesorów Intel 10-tej generacji. Jednocześnie oferują  ekran o jasności aż 1400. Przy grubości 34,9 mm i wadze 2,32 kg B360 jest najcieńszym i najlżejszym w pełni wytrzymałym laptopem w swojej klasie.

Wirtualną premierę laptopów poprowadzi Marek Ołdakowski – dyrektor sprzedaży. Zaprezentuje on budowę oraz specyfikację laptopów, dostępne akcesoria, a także opowie o cechach, które wyróżniają prezentowane sprzęty. Oczywiście nie zabraknie także informacji o ich cenach. 

Organizator zapowiada, że każdy z uczestników premiery może liczyć na priorytetową obsługę zamówień nowych laptopów Getac.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia dostępne są w tym miejscu.Źródło: Getac

Udostępnij:

Drukuj
elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również