Liderzy Produkcji Made in Poland

liderzy produkcji, Melex, Defro, © Liderzy Produkcji

Udostępnij:

Strona Liderzy Produkcji Made in Poland to kompendium wiedzy o przedsiębiorstwach będących liderami w swoich dziedzinach. Portal odkrywa czynniki sukcesu zebrane i przedstawione w formie wywiadów z przedstawicielami zarządów, materiałów video czy artykułów eksperckich opisujących te obszary biznesu, które niejednokrotnie mają znaczący wpływ na „być albo nie być” przedsiębiorstwa.

Wszystko po to, by dowiedzieć się jak zostać Liderem Produkcji szukając odpowiedzi na pytania, które najlepsi z najlepszych zadawali sobie przez lata. Czy postawić na innowacyjność? Zainwestować w nowoczesne technologie? A może to człowiek jest najlepszą inwestycją? Skupić się na rodzimym rynku czy szukać swojej niszy za granicą?"Receptą na sukces jest nigdy nie odpuszczać i bardzo ciężko pracować, wierzyć w to, co się robi i nie czuć kompleksów w stosunku do konkurencji z zagranicy." - mówią przedstawiciele firmy Melex.

"Wyprodukowane w Polsce towary zdobywają uznanie coraz większej grupy klientów zagranicznych." - to opinia pracujących dla Defro.

"Stać nas na to, żeby dominującą rolę utrzymały produkty polskie. I to nawet nie z patriotycznych pobudek, ale dlatego, że są lepsze." - głosi motto w firmie Spomlek

Pytań jest wiele, odpowiedzi znajdziesz na www.liderzymadeinpoland.pl

 Źródło: Liderzy Made in Poland

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również