Magazyny z inteligentnymi dachami

©

Udostępnij:

Firma Sense wdraża nową technologię do zarządzania ryzykami dachów płaskich dla firmy 7R. Platforma Inteligentny Dach minimalizuje wpływ zmian klimatycznych na budynek i wydłuża jego trwałość. Pierwszy obiekt wyposażony w ten system powstaje w ramach 7R Park Gdańsk II w Kowalach, gdzie docelowo zostanie oddanych do użytku 61 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i ich zapotrzebowaniu na rozwiązania ułatwiające codzienne zarządzanie obiektami, a także podnoszące poziom bezpieczeństwa, firma Sense Monitoring zaproponowała deweloperowi 7R platformę Inteligentny Dach. To narzędzie webowe, które kompleksowo łączy w sobie kluczowe funkcjonalności do zarządzania wielkopowierzchniowymi dachami. Zapobiega przeciążeniom konstrukcji i alarmuje z wyprzedzeniem o ryzykach przy niesprzyjających warunkach pogodowych. Platforma Inteligentny Dach zbiera, analizuje i archiwizuje dane przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. A w razie potrzeby powiadamia o konieczności zwiększenia uwagi.Chcemy dostarczać naszym klientom najlepsze na rynku rozwiązania pod względem łatwości utrzymania budynków wielkopowierzchniowych. W obecnych czasach na znaczeniu przybiera każda forma zdalnego zarządzania nieruchomościami, dlatego jesteśmy przekonani, że platforma firmy Sense doskonale się sprawdzi. Dostęp do danych kluczowych dla bezpieczeństwa pracowników oraz zasobów materialnych w budynku zapewni naszym najemcom komfort w prowadzeniu codziennej działalności. My z kolei będziemy mogli komfortowo i bezpieczne zarządzać zdalnie całą siecią budynków – mówi Maciej Krawiecki, Head of Leasing w 7R.

Współpraca z 7R to kolejny krok w naszej strategii rozwoju upowszechnienia monitoringu konstrukcji wśród największych deweloperów – mówi Tomasz Dudek, wiceprezes Sense Monitoring. – Jesteśmy przekonani, że rozwiązanie które tworzymy, staje się nowym standardem dla budynków wielkopowierzchniowych.

Sense Monitoring jest polską firmą wysokotechnologiczną chroniącą ponad 900 000 mkw. dachów płaskich. Za swoje rozwiązanie Sense S-One otrzymała nagrodę główną za innowacyjny produkt roku 2018 w branży transportu, logistyki oraz produkcji. Wśród realizacji firmy nie brakuje magazynów pod wynajem, a także hal produkcyjnych z branży automotive, logistyki czy hal sportowo-widowiskowych.Źródło: Sense Monitoring

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również