Małgorzata Kasperska obejmuje funkcję dyrektora działu IT Division

© Schneider Electric

Udostępnij:

Małgorzata Kasperska, Dyrektor działu IT Division w Schneider Electric Polska, poszerza obszar swoich kompetencji. Teraz zarządzać będzie pracą IT Division w całym klastrze Schneider Electric na Europę Środkowo-Wschodnią. Do jej głównych zadań i celów strategicznych należeć będzie wzmocnienie działu sprzedaży.

Małgorzata Kasperska dołączyła do Schneider Electric Polska w ubiegłym roku. Jako ekspert w dziedzinie wdrażania nowoczesnych technologii i zarządzania objęła zarządzanie działem IT Division, zajmującym się dostarczaniem rozwiązań z dziedziny zasilania gwarantowania, chłodzenia czy data center. - Bardzo cieszę się z okazanego zaufania. Koordynacja działalności IT Division w tak ważnym regionie jak MEE to olbrzymia odpowiedzialność. Jestem pewna, że dzięki konsekwentnie realizowanej strategii wsparcia naszych partnerów sprzedażowych, utrzymamy niekwestionowaną pozycję lidera, co będą odwzorowywać wyniki finansowe. Schneider Electric to globalna i uznana marka z ogromnym potencjałem rozwoju, z którego zamierzamy korzystać, rozwijając sprzedaż w całym regionie – komentuje Małgorzata Kasperska.

 Nowa dyrektor działu IT Division na Polskę, Czechy i Słowację przykłada dużą wagę do zarządzania sprzedażą. Jest rzecznikiem silnej, kompletnej struktury biznesowej jako przewagi konkurencyjnej. Przed dołączeniem do zespołu Schneider Electric Polska, Małgorzata Kasperska przez 17 lat zajmowała różne stanowiska menadżerskie w Emerson Network Power (obecnie Vertiv), gdzie między innymi nadzorowała działalność firmy w 24 krajach.

  

Źródło: Newseria

Udostępnij:

DrukujInformacja prasowa
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również