Działanie i możliwości maszyny adaptacyjnej – webinar

©

Udostępnij:

B&R Automatyka Przemysłowa zaprasza na webinar, podczas którego przekaże garść informacji na temat maszyny zdolnej do adaptacji.

Dzisiejsi konsumenci, zwłaszcza Ci dokonujący zakupów online, znacznie chętniej kupują produkty, które są idealnie dopasowane do ich gustów. Personalizowane opakowanie, zawartość opakowania zbiorczego, czy nawet skład produktu, wszystko to powoduje potrzebę wytwarzania krótkich, a nawet jednostkowych serii (batch-size-one), w szybkim czasie, często na jednej linii produkcyjnej. Większość dzisiejszych zautomatyzowanych linii nie jest w stanie sprostać takiej produkcji, która byłaby ekonomicznie uzasadniona, ze względu na długi czas przezbrojenia.  

Wystarczy poświęcić na webinar 30 minut, aby zrozumieć, w jaki sposób maszyna adaptacyjna pomoże przekształcić działalność i sprawić, że będzie ją łatwo przystosować do wspomnianych wyżej zmian zachodzących na rynku. 

Zaprezentowana zostanie nowa koncepcja maszyny adaptacyjnej, która zapewia elastyczną produkcję, dzięki dostępnym dziś technologiom: inteligentnego transportu, nowoczesnemu systemowi wizyjnemu, zintegrowanej robotyce i możliwości wcześniejszej symulacji. 

Podczas webinaru uzyskasz odpowiedź:

  • Przed jakimi wyzwaniami stają dziś firmy produkcyjne? 
  • W jaki sposób producenci maszyn oraz dostawcy technologii mogą sprostać tym wyzwaniom? Z jaką wiedzą na pewno pozostaniesz?

  • Poznasz 4 kluczowe technologie, które gwarantują elastyczność produkcji w koncepcji maszyny adaptacyjnej.
  • Zobaczysz przykłady producentów, którzy już wdrożyli inteligentną technologię i uruchomili maszynę adaptacyjną.
  • Dowiesz się, jak nowa technologia przekuje się na korzyść dla Ciebie i konkurencyjność Twojej firmy na rynku.

Proponowane są dwa terminy, wybierz właściwy i zarejestruj się klikając w link poniżej.

Uwaga liczba miejsc jest ograniczona. Rejestrację zamykamy na 12 godzin przed webinarem, nie warto więc zwlekać do ostatniej chwili.

Źródło: B&R Automatyka Przemysłowa

Udostępnij:

Drukuj
elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również