MOKPOL oświetlony przez lampy LEDVANCE

LEDVANCE, led, oświetlenie, © LEDVANCE

Udostępnij:

Największy ze sklepów sieci MOKPOL już kilka miesięcy może cieszyć się nowoczesnym oświetleniem dzięki oprawom LED marki LEDVANCE.

Zamontowanie nowych opraw w supermarkecie MOKPOL na warszawskim Ursynowie to pierwsze tego typu rozwiązanie w sklepach tej sieci. Za projekt – m.in. przedstawienie propozycji efektywności energetycznej i wybór opraw, odpowiedzialna była firma KABIS Sp. z o.o., która na wykonawcę przedsięwzięcia wybrała Instalatorstwo Elektryczne Janusza Michalaka.Decyzja o inwestycji zapadła ze względu na chęć zmiany przestarzałych technologii na energooszczędne i wydajne oświetlenie LED, a głównym oczekiwaniem działu technicznego MOKPOL było uzyskanie optymalnego oświetlenia powierzchni handlowej największego ze swoich sklepów oraz ograniczenie kosztów energii. Ważne było też spełnienie norm związanych ze specyfiką oświetlenia artykułów spożywczych.

Oprawy Damp Proof LED występują w dwóch rozmiarach: 1200 i 1500 mm długości i dwóch temperaturach barwowych: 4000 K i 6500 K. Ich instalacja jest prosta – do podłączenia nie są potrzebne jakiekolwiek narzędzia. Stopień szczelności IP65 i odporności mechanicznej IK08 czynią ten model odpornym na pracę w trudnych warunkach.


TOP w kategorii


#Wydarzenia

oświetlenie LEDVANCE ledW sklepie sieci MOKPOL zamontowano hermetyczne oprawy kompaktowe LED Slim Value o długości 1500 i temperaturze barwowej 4000 K.

Źródło: Ledvance

Udostępnij:

Drukuj

etAChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również