Navitas i Digi-Key ogłosiły globalne partnerstwo

Digi-Key, Navitas © Digi-Key

Udostępnij:

Firmy Navitas Semiconductor i Digi-Key Electronics zawarły umowę dystrybucyjną, która zapewnia ogólnoświatową, 24-godzinną dostępność i przyspiesza rynkową penetrację rynku i zwiększa przychody w zakresie mocy układów GaNFast.

Pierwsze na świecie układy scalone GaNFast umożliwiają systemom energetycznym równoczesne osiągnięcie częstotliwości MHz oraz najwyższego poziomu wydajności. Postępy te przekładają się na mniejszą, szybszą i tańszą konwersję energii w mobilnych ładowarkach i adapterach, IoT, telewizorach, samochodach elektrycznych i hybrydowych, oświetleniu LED i nowych rozwiązaniach energetycznych.- Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Digi-Key - powiedział Stephen Oliver, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w firmie Navitas. - Układy scalone GaNFast są idealnym, łatwym w użyciu, niezawodnym rozwiązaniem, a teraz dzięki najlepszym w swojej klasie usługom Digi-Key technologia ta jest łatwo dostępna dla każdego projektanta elektroniki energetycznej na świecie.

- Digi-Key z dumą oferuje pierwsze na świecie układy mocy GaNFast firmy Navitas. Integracja sterownika bramki GaN, algorytmu GaN FET i algorytmu GaN w jeden pakiet upraszcza projektowanie obwodów - powiedział David Stein, wiceprezes ds. globalnego zarządzania dostawcami w firmie Digi-Key. - Nasza globalna sieć wsparcia 24/7 z integracją układów mocy GaNFast będzie potężną kombinacją, która przyspieszy rozwój nowej klasy systemów zasilania.

Źródło: Digi-Key

Udostępnij:

Drukuj
elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również