Nowe możliwości i szybsze oprogramowanie Solidworks 2022

oprogramowanie 3D © Dassault Systèmes

Udostępnij:

Dassault Systèmes przedstawił najnowszą wersję portfolio aplikacji do projektowania 3D. Wersja Solidworks 2022 wprowadza wiele nowych ulepszeń zorientowanych na użytkownika, które zwiększają możliwości oraz usprawniają i przyspieszają proces rozwoju produktu od etapu koncepcji aż po produkcję.

Oferując szereg dostosowanych do potrzeb użytkowników i elastycznych rozwiązań, Solidworks 2022 rozszerza możliwości w zakresie projektowania, dokumentacji, sprawdzania poprawności i zarządzania danymi. Nowe toki pracy, funkcjonalności i ulepszenia wydajności, które zostały zainspirowane przez społeczność użytkowników Solidworks, pozwalają innowacyjnym inżynierom na bardziej efektywną pracę oraz tworzenie wyższej jakości produktów w krótszym czasie.

oprogramowanie SolidworksUżytkownicy Solidworks 2022 mogą także wykorzystać możliwości, jakie niesie współpraca w ramach platformy 3DEXPERIENCE firmy Dassault Systèmes i zwiększać przewagę konkurencyjną poprzez dostęp do portfolio rozwiązań 3DEXPERIENCE Works.

oprogramowanie Solidworks

Najważniejsze udoskonalenia w oprogramowaniu Solidworks 2022:

    • Nowe toki pracy i ulepszenia funkcjonalności związane z projektowaniem złożeń i części, uszczegóławianiem rysunków, symulacją i zarządzaniem danymi produktu.
    • Nowe funkcjonalności jak modelowanie hybrydowe i kreator śrub dwustronnych
    • Ulepszenia interfejsu użytkownika dotyczące paska skrótów, zarządzania konfiguracją, tolerancji geometrycznych i innych.
    • Poprawa jakości i wydajności podczas pracy z dużymi złożeniami, importowania plików STEP, IFC i DXF/DWG, uszczegóławiania rysunków i zarządzania danymi produktu.
    • Automatyczna optymalizacja wydajności złożenia bez obaw o tryby i ustawienia.
    • Najszybsze jak dotąd otwieranie grafik z poprawioną jakością wyświetlania.
    • Dostęp do cyfrowego środowiska współpracy platformy 3DEXPERIENCE, w celu zwiększenia innowacyjności i bardziej efektywnego podejmowania decyzji.
    • Dostęp do 3DEXPERIENCE Works - rozszerzonego portfolio aplikacji chmurowych do projektowania, konstrukcji, symulacji, produkcji i zarządzania danymi.

Źródło: Dassault Systèmes

Udostępnij:

Drukuj
elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również