Nowe złącza i kable z gamy RS Pro

© RS

Udostępnij:

Firma RS Components (RS), znana jako marka handlowa Electrocomponents plc (LSE:ECM), globalnego dystrybutora produktów dedykowanych  inżynierom, znacząco powiększyła gamę profesjonalnych, przystępnych cenowo produktów marki RS Pro , dodając do nich nowe złącza.

Nowe produkty RS Pro nadają się do różnorodnych zastosowań w elektronice ogólnego przeznaczenia, przemyśle, przyrządach, produktach z branży konsumenckiej i medycznej. Są także odpowiednie do stosowania w trudnych warunkach eksploatacyjnych.Nowa gama produktów RS Pro obejmuje wodoodporne złącza klasy IP68 w wytrzymałych, plastikowych obudowach, w opcjach do połączeń kablowych i montażu panelowego (wycięcia 13, 17 i 21 mm). Nowością są także zmywalne złącza M8 i M12 o szczelności klasy IP69K, idealne do branży spożywczej i napojów. Są to złącza w plastikowej obudowie, z nakrętkami łączącymi ze stali nierdzewnej, i zapewniają odporność na środki chemiczne i olej.

Dodatkowo w ofercie dostępne są bezhalogenowe przewody połączeniowe, które stanowią nowy produkt w dotychczasowej gamie tego typu przewodów i nadają się do stosowania zarówno w biurach, jak i środowiskach przemysłowych. Kolejnym nowym produktem w ofercie są białe złącza zasilające DC, idealne do wielu zastosowań medycznych i konsumenckich. Dostępne w rozmiarach 2,1 oraz 2,5 mm złącza 12 V/5 A są dostępne w opcjach z końcówkami lutowniczymi lub do montażu na płytce drukowanej. W ofercie przewidziano także męskie i żeńskie zaciskowe listwy wtykowe PCB z aprobatą UL i VDE, w wersjach o różnorodnym rozstawie styków.

Nowe złącza i kable RS Pro są obecnie dostępne w RS w krajach EMEA oraz Azji i Pacyfiku. 

Żródło: RS Components

Udostępnij:

DrukujInformacja prasowa
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również