Nowoczesne hale montażu szaf sterowniczych i rozdzielczych

hala montażowa szaf sterowniczych i rozdzielczych © Aniro

Udostępnij:

W 2020 r. firma Aniro uruchomiła nowoczesne hale montażowe oraz magazynowe, które podwoiły powierzchnię siedziby głównej firmy w Toruniu.

Dział montażu szaf oraz Centrum Logistyczne Aniro od wielu lat odgrywają kluczową rolę w funkcjonowaniu firmy. Wraz z jej rozwojem, zwiększoną sprzedażą produktów oraz dużą liczbą zleceń inżynierskich ich potrzeby znacznie się zwiększyły.

Dlatego decyzją zarządu w 2019 r. firma przejęła przylegające do siedziby hale, które następnie zostały przekształcone w nowocześnie funkcjonujące przestrzenie na potrzeby automatyki przemysłowej. Od tego roku działają one już na pełnych obrotach, pozwalając na znaczne przyspieszenie prac nad zleceniami.

Źródło: AniroUdostępnij:

Drukuj
elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również