Nowy ABAX monitoruje dłużej i dokładniej

ABAX Equipment Control, GPS, bateria © pixabay.com

Udostępnij:

Nowy ABAX Equipment Control, przeznaczony do śledzenia i kontrolowania GPS-em maszyn i sprzętu przeszedł prawdziwą metamorfozę. Teraz może on monitorować urządzenia dłużej, bez konieczności wymiany baterii.

System ABAX Equipment Control jest dostępny w dwóch rozmiarach. Różna wielkość oznacza inny zestaw baterii i ich żywotność. W porównaniu z poprzednią generacją, wytrzymałość baterii zwiększyła się o średnio 40%. Jeśli pozycja maszyny jest rejestrowana raz dziennie, żywotność małej baterii to 2240 dni, a dużej 4480 dni.Nowa wersja oferuje również nowy i ulepszony GPS, z nową anteną i szybszym pozycjonowaniem GPS - 16 razy lepsza wydajność niż poprzednia generacja. Dwa różne moduły są idealne do monitorowania urządzeń nie posiadających wewnętrznego źródła zasilania jak np. kontenery, sprężarki i urządzenia zmagazynowane.

Aby zainstalować ABAX Equipment Control, wystarczy zamontować go w bezpiecznym miejscu urządzenia, które chcesz monitorować. W celu uzyskania jak najlepszego sygnału GPS, nie należy montować go pod metalem lub w miejscu bez dobrego odbioru sygnału satelitarnego.

Urządzenie ABAX Equipment Control jest wodoodporne (IP67), niezawodne i opłacalne. Teraz jest również wyposażone w stalową klatkę, która pozwala chronić urządzenia w ekstremalnych warunkach i nadal zapewnić doskonały sygnał GPS. 

Źródło: ABAX

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również