Nowy komputer przemysłowy firmy Beckhoff

Beckhoff, komputer przemysłowy, ochrona danych © Beckhoff,

Udostępnij:

Popularność modelu komputera Beckhoff C6015 przyczyniła się do pojawienia się popytu na nowe rozwiązania - w aplikacjach o wysokich wymaganiach w zakresie dostępności portów sieciowych i ochrony danych w przypadku awarii zasilania. Właśnie dla nich inżynierowie z firmy Beckhoff opracowali model C6017.


W nowym modelu komputera przemysłowego firmy Beckhoff dotychczasowe złącze DisplayPort, zintegrowany adapter sieci Ethernet z podwójnym portem 100/1000Base-T oraz złącza USB 3.0 i 2.0 uzupełnione zostały o dwa porty RJ45 i dwa złącza USB 2.0. Co więcej, model ten może zostać także dodatkowo wyposażony w wydajny zasilacz USB z 1-sekundowym podtrzymaniem zasilania, który w razie przerwy w zasilaniu sieciowym zabezpiecza przed utratą wrażliwych danych.


TOP w kategorii
Dzięki zintegrowanemu procesorowi Intel Atom wyposażonemu nawet w cztery rdzenie, pasywnemu układowi chłodzenia oraz wytrzymałej obudowie z aluminium i cynku odlewanego pod ciśnieniem nowy komputer przemysłowy firmy Beckhoff sprawdzi się w realizacji zadań z zakresu automatyzacji, wizualizacji procesów i komunikacji w aplikacjach wymagających niskiej lub średniej wydajności sprzętowej.

Udostępnij:

Drukuj

etAChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również