Nowy termin Targów Energetycznych Energetics

Plakat © Targi Energetyczne Energetics

Udostępnij:

Targi Energetyczne Energetics, które miały odbyć się w listopadzie br. w Lublinie, zostały przełożone na przyszły rok. Nowy termin wydarzenia to 9–11 marca 2022 r.

Organizatorzy podkreślają że dynamika czwartej fali pandemii na terenie Polski i poza jej granicami, troska o zapewnienie odpowiednich warunków do spotkania się przedstawicieli branży energetycznej i chęć zadbania o najwyższą jakość wydarzenia, spowodowały, że targi Energetics nie mogą odbyć się w pierwotnie założonym terminie, tj. 16–18 listopada br. W związku z przytoczonymi aspektami Targi Energetyczne Energetics zostają przeniesione na przyszły rok. Odbędą się w dniach 9–11 marca 2022.Targi Energetyczne Energetics to jedno z ważniejszych w Polsce spotkań przedstawicieli sektora energetycznego. Od ponad 10 lat wydarzenie koncentruje się na zagadnieniach kluczowych z punktu widzenia branży oraz gospodarki, stwarzając jednocześnie możliwość nawiązania kontaktów z liderami branż energetycznej i elektroenergetycznej, poznania nowości rynkowych oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych.Ekspozycja targowa obejmuje ofertę zarówno firm o charakterze koncernów (krajowych i międzynarodowych), jak i indywidualnych przedsiębiorców, m.in. z obszarów: wytwarzania, przesyłu i rozdziału energii elektrycznej oraz cieplnej, elektrotechniki oraz elektroniki przemysłowej, automatyki elektroenergetycznej, a także budownictwa energetycznego, urządzeń (pojazdów) do transportu czy przemysłowych systemów IT, inteligentnych sieci energetycznych, energii alternatywnej i odnawialnej oraz elektromobilności. Dopełnienie ekspozycji stanowi unikatowy program konferencyjny przygotowany we współpracy z partnerami branżowymi.

Źródło: Targi Energetyczne Energetics

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również