Oświetlenie w jakości światła dziennego

© Murrelektronik

Udostępnij:

Seria Modlight Illumix umożliwia optymalne oświetlenie maszyn i fabryk dzięki bezobsługowej i długotrwałej technologii LED w jakości światła dziennego. Kompaktowe lampy z serii Slim Line to niezawodne rozwiązanie dla niewielkich maszyn i fabryk. W trudnych warunkach przemysłowych sprawdzą się lampy serii Classic Line w obudowie aluminiowej 4-milimetrową szybką ochronną. Można je również stosować w standardowych warunkach budowy maszyn.

Odznaczający się stopniem ochrony IP69K lampy z serii Xtreme Line są doskonałe do zastosowania bezpośrednio w miejscach narażonych na działanie chłodziw i płynów. Pracują niezawodnie i są w 100 % szczelne nawet w subtropikalnych warunkach przy temperaturze do 55°C. Zastosowana w lampach technologia LED jest bardziej efektywna niż halogenowe lampy liniowe – jej skuteczność świetlna na poziomie 105 lm/W zapewnia taką samą liczbę lumenów przy znacząco mniejszym zużyciu prądu. Diody LED nie zawierają ołowiu ani rtęci, więc są przyjazne dla środowiska.
W praktyce: Wszystkie lampy Modlight Illumix można stosować bezpośrednio z różnymi modułami sieciowymi Murrelektronik. Źródło: Murrelektronik

Udostępnij:

DrukujInformacja prasowa
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również