Pierwszy przewodnik po złączach uruchomiony

Farnell, przewodnik po złączach, złącza © Farnell

Udostępnij:

Farnell, uruchomił pierwszy internetowy przewodnik po złączach – narzędzie, zawierające kompleksowy zbiór informacji, obejmujący złącza ponad 30 różnych, zaufanych marek w branży. Nowy przewodnik pozwoli inżynierom przeglądać i dobierać odpowiednie elementy łączeniowe z katalogu złączy oferowanych przez firmę Farnell, wyszukując je po zdjęciach lub po numerach katalogowych.

Internetowy przewodnik zawiera duże fotografie i rysunki, które w jasny sposób prezentują złącza i pozwalają podzielić je na kategorie, dostępne w ramach jednego portalu. W efekcie jest to bezcenne narzędzie dla inżynierów, którzy poszukują zamienników dla dotąd używanych, ale uszkodzonych komponentów, bez znajomości ich numerów katalogowych, potrzebnych zazwyczaj do identyfikacji konkretnego modelu. Dodatkowo, intuicyjny interfejs przewodnika prezentuje powiązane produkty i akcesoria, takie jak kable i przewody, zaciskarki oraz inne narzędzia lub elementy, pomocne podczas instalacji. To bardzo ważna funkcja, gdyż pozwala zaoszczędzić czas, który normalnie należałoby spędzić na poszukiwaniu powiązanych produktów. W efekcie inżynierom jest znacznie łatwiej dobierać rozwiązania łączeniowe, które będą najlepiej pasować do ich projektów.Kategorie produktów, ujęte w internetowym przewodniku na temat złączy, przygotowanym przez firmę Farnell, obejmują:

• złącza do PCB,
• szybkie układy wejść/wyjść,
• złącza okrągłe,
• bloki terminali i terminale,
• gniazda i wtyczki,
• złącza dla sygnałów radiowych i przewodów koncentrycznych,
• złącza mocy,
• produkty audio i wideo,
• złącza USB,
• produkty dla motoryzacji,
• wysoce odporne i przemysłowe złącza,
• złącza typu D-SUB,
• złącza do czujników, światłowodów i modułowe (ethernetowe).

Wszystkie produkty, znajdujące się w omawianym przewodniku są oferowane wraz z kompletnym, unikalnym wsparciem ze strony firmy Farnell, a w tym z możliwością dostarczania całych rolek, lokalną pomocą techniczną przez 24 godziny na dobę, 5 dni w tygodniu, łatwym i bezpiecznym dokonywaniem zamówień online oraz wysyłką w dniu złożenia zamówienia.Tworząc internetowy przewodnik po złączach staraliśmy się naprawdę postawić klienta w centrum naszej uwagi i uwzględnić wyzwania, z jakimi mierzy się inżynier, by pomóc mu szybciej i łatwiej podejmować ważne decyzje zakupowe – mówi Cliff Ortmeyer, Global Head of Technical Marketing w firmie Farnell. - Internetowy przewodnik ma przyjazny i intuicyjny dla użytkownika interfejs, który pozwala zapoznać się z naszym bogatym wyborem produktów i powiązanych z nimi grupami produktowymi. Dzięki niemu klienci jeszcze łatwiej mogą korzystać z niezrównanego poziomu wsparcia, jakie oferuje Farnell, począwszy od etapu prac koncepcyjnych nad projektem, a kończąc na produkcji na masową skalę. - dodaje.

Źródło: Farnell

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również