Pobierz za darmo – elektrotechnik AUTOMATYK

©

Udostępnij:

Udostępniamy Państwu bezpłatnie do pobrania 3 ostatnie numery naszego czasopisma (w wersji PDF). Na naszej głównej stronie internetowej w module "White paper" można pobrać kopie aktualnych wydań i przeglądać je na ekranie komputera lub w urządzeniach mobilnych. Wydania te dostępne są do pobrania również poprzez linki zamieszczone poniżej.

W obecnej sytuacji, jaka dotknęła cały przemysł, chcemy Państwa wspierać w pozyskiwaniu istotnych informacji dotyczących możliwości funkcjonowania i rozwoju Państwa firm. Większa automatyzacja działalności produkcyjnej w dobie zawirowań na rynku pracy, a teraz również w czasach koronawirusa, staje się niezbędna.

Zachęcamy do pobierania naszego magazynu. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie Państwo w nim wiele ciekawych treści, które mogą wspierać i inspirować w prowadzeniu dalszej działalności.


elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również