Przemysłowa Wiosna w Kielcach rozpoczęta

© Raven Media

Udostępnij:

Kiedy przyroda budzi się do życia polscy przedsiębiorcy masowo zjeżdżają do Kielc. Jedna z większych branżowych imprez "Przemysłowa Wiosna na Targach Kielce" w tym roku rozpocznie się 10 a skończy się 13 kwietnia.

Targi, jak chwalą się organizatorzy, z roku na rok są coraz większe. W ubiegłym roku swoje produkty prezentowało 900 firm z 35 krajów, a obejrzało je ponad 12 tys. osób. A tegoroczna edycja zapowiada się jeszcze większa i spodziewać się można pobicia kolejnych rekordów."Przemysłowa Wiosna" to zbiór wyspecjalizowanych wydarzeń targowych. Wśród nich największe emocje zwiedzających budzi kilka z nich. Na pewno należą do nich Dni Druku 3D. Zwłaszcza, że jednym z najnowszych projektów jest przedsięwzięcie "Tworzymy Historię". Jej pomysłodawcy zaprezentują dwie trzecie wydrukowanej makiety niemieckiego czołgu z czasów powstania warszawskiego, odzwierciadlanego z najdrobniejszymi szczegółami w skali 1:1.

Uczestnicy, po raz pierwszy w ramach cyklu "Przemysłowej Wiosny", będą mogli też zwiedzić targi STOM-Robotics. Ta impreza w całości poświęcona jest robotom przemysłowym. Z naszych informacji wynika też,że będą prezentowane najnowocześniejsze maszyny.

Po raz pierwszy też swoje stoisko będzie miał "elektrotechnik Automatyk". Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w hali B na stoisku 139A. Chętnie zaprezentujemy Wam nasze czasopismo, a także porozmawiamy o nowościach w branży.

Udostępnij:

Drukuj
elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również