Rozwiązania oświetleniowe Ledvance na targach Light + Building

oświetlenie Ledvance © Ledvance, oświetlenie, targi Light + Building

Udostępnij:

Targi Light+Building odbywają się w Niemczech co dwa lata i są doskonałą okazją do pokazania nowości. W tym roku targi technologii oświetlenia, elektrotechniki oraz automatyki odbędą się w dniach 8-13 marca we Frankfurcie nad Menem. Jednym z wystawców będzie firma Ledvance, której stoisko A10 zostanie umieszczone w hali 2,0.

Firma Ledvance zaprezentuje szeroką ofertę najnowszych rozwiązań oświetleniowych zarówno dla specjalistów, jak i użytkowników końcowych. Jednym z nich będzie profesjonalny system sterowania oświetleniem zgodnie ze standardami wersji ZigBee 3.0 i DALI 2.0. Ledvance zaprezentuje też intuicyjny system BIOLUX Human Centric Lighting, a także różnorodne rozwiązania oświetleniowe do przestrzeni przemysłowych, biurowych, sklepów, hoteli czy terenów
zewnętrznych.Po zakończeniu procesu wydzielenia spółki z firmy Osram w 2016 r. Ledvance już po raz drugi wystąpi na targach jako jedna z najprężniej działających niezależnych firm, rozwijająca segment oświetlenia ogólnego w Europie i na świecie – teraz już nie tylko producent opraw LED, lecz także dostawca najbardziej zaawansowanych systemów.

- Osiągnęliśmy pozycję lidera w dziedzinie zrównoważonych rozwiązań oświetleniowych, co nas zobowiązuje do nieustającej pracy nad zwiększeniem produktywności, zdrowia i dobrego samopoczucia każdego człowieka – przyznaje dr Oliver Vogler, dyrektor zarządzający na Europę Zachodnią. - Nasz system oświetleniowy BIOLUX Human Centric Lighting łączy zarówno prostotę jak i inteligencję dotychczasowych systemów zarządzania, po to by zaoferować jeszcze większy komfort użytkownikom. Działanie tego systemu będzie można sprawdzić na stoisku A10 w hali 2.0 – najbardziej rozświetlonym punkcie na tegorocznych targach. Tym razem koncentrujemy się na pokazaniu naszych najbardziej innowacyjnych produktów, które łatwo adaptują się do oczekiwać najbardziej wymagających klientów.

Podczas targów Light+Building firma Ledvance zaprosi zwiedzających do jednego z największych stoisk na terenie targów, gdzie będzie można sprawdzić, w jaki sposób działają różnorodne prezentowane rozwiązania oświetleniowe. Znajdziemy na nim przestrzeń zaaranżowaną na biurową, gdzie zostanie zaprezentowany szeroki zakres różnorodnych świetlnych rozwiązań zgodnych z różnorodnymi standardami pracy – od przestronnych powierzchni typu open space, po biura z wysokiej jakości wyposażeniem. Poznamy system Biolux Human Centric Lighting, który pozwala dostosowywać oświetlenie do różnych warunków pracy, w miarę potrzeb użytkowników.

Oprócz tego na wystawie w części poświęconej parkingom, hotelom i terenom zewnętrznym odwiedzający będą mogli zapoznać się z szeroką gamą nowych produktów do oświetlenia parkingów i oświetlenia zewnętrznego, w tym z nowym rozwiązaniem oświetleniowym HQL LED PRO, które stosowane jest przede wszystkim do oświetlenia ulic. W wydzielonej części stoiska, przedstawiającej inteligentną dzielnicę mieszkaniową, cała uwaga skupi się na współdziałaniu nowych inteligentnych świateł w pomieszczeniach mieszkalnych, które można łatwo i wygodnie obsługiwać za pomocą
sterowania głosowego, przy użyciu zwykłych inteligentnych głośników.

W tym roku firma Ledvance otrzymała nominację do prestiżowej nagrody German Innovation Award 2020, w kategorii „Rozwiązania Oświetleniowe” za produkt BIOLUX Human Centric Lighting umożliwiający użytkownikom bieżące dostosowanie światła do zmieniających się warunków pracy. Zwycięzców tej niemieckiej nagrody Innovation Award 2020 poznamy 26 marca podczas gali finałowej w Muzeum Techniki w Berlinie.Źródło: Ledvance

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również