RS Components powołuje nowego dyrektora sprzedaży na Europę Wschodnią

© RS Components

Udostępnij:

RS Components (RS), marka handlowa Electrocomponents plc (LSE:ECM), z ogromną przyjemnością informuje  o nominacji  Karoliny Szczepaniak-Batory na  stanowisko dyrektora sprzedaży na Europę Wschodnią.

Najważniejszym zadaniem Karoliny Szczepaniak-Batory jest rozwój i umacnianie pozycji, jaką firmie udało się już zdobyć przez ostatnie 7 lat działalności na rynku Europy Wschodniej. Jako Dyrektor Sprzedaży jej celem jest stworzenie kompleksowej,  dostosowanej do potrzeb klientów oferty w ramach szeroko rozumianej branży przemysłowej.
Karolina Batory podsumowuje to następująco: „Firma RS ma szereg unikalnych atutów: szeroką ofertę produktową i usługową, doświadczenie w handlu elektronicznym oraz intensywnie rozwijającą się bazę klientów. Budowanie partnerstwa biznesowego pomiędzy odbiorcami  a dostawcami to moja wielka pasja. Chcę, aby RS stał się doradcą dla naszych klientów oraz przewidywał ich potrzeby w zakresie optymalizacji kosztów i procesów”Po zdobyciu dyplomu w dziedzinie ekonomii na Uniwersytecie Poznańskim Karolina Batory przez 12 lat pracowała  w Wielkiej Brytanii dla firmy Transport for London, zdobywając rozległe doświadczenie w zarządzaniu poziomem satysfakcji klientów oraz pracy w międzynarodowym środowisku. Od 2012 r.  związana z firmą RS Components pełniła różne role, poznając zagadnienia dotyczące globalnej dystrybucji automatyki przemysłowej i elektroniki.

W firmie RS panuje przekonanie, że obszerna wiedza, doświadczenie i pasja Karoliny przyniosą przedsiębiorstwu jeszcze większy wzrost zaufania klientów, dynamiczny rozwój sprzedaży oraz budowanie świadomości marki na rynkach polskim, czeskim i węgierskim.

 Źródło: RS Components

Udostępnij:

DrukujInformacja prasowa
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również