Siedem polskich firm nagrodzonych Stevie Award

Stevie Award, AmRest, Public Dialog © Stevie Award,

Udostępnij:

Ogłoszono już zwycięzców Stevie Award, w 15. Annual International Business Awards (Dorocznych Międzynarodowych Nagrodach dla Biznesu). Jest to jedyny na świecie międzynarodowy, wszechstronny program nagród biznesowych. Wśród zwycięzców znalazło się siedem polskich organizacji.

Siedem polskich organizacji wygrało łącznie dziesięć Złotych, Srebrnych i Brązowych Stevie Awards w różnych kategoriach. Organizacją, która otrzymała Złotą Stevie Award jest Public Dialog z Warszawy w kategoriach Komunikacja oraz Kampania PR Roku za ich kampanię "ibis. tutaj mieszka muzyka".


Inni polscy zdobywcy Srebrnych i Brązowych Stevie Award w różnych kategoriach to AmRest Sp. z o. o., endorfina events sp. z o.o., Garden of Words, Polpharma, THINK KONG i WebTalk sp. z o.o.

Laureaci Złotych, Srebrnych i Brązowych Stevie zostali wyłonieni spośród ponad 3900 nominacji otrzymanych od organizacji i osób w ponad 74 krajach. Wszystkie organizacje na całym świecie mogą brać udział w konkursie The International Business Awards i przesyłać zgłoszenia w szerokim zakresie kategorii, w tym Management Awards - Nagroda za Zarządzanie Firmą, Entrepreneur of the Year Awards - Nagroda za Przedsiębiorczość, Company of the Year Awards - Nagroda dla Firmy Roku, Customer Service Awards - Nagroda za Obsługę Klienta, Public Relations Awards - Nagroda w dziedzinie PR, Website Awards - Nagroda za Działalność w Internecie i wiele innych.


TOP w kategorii
Ponad 250 menedżerów z całego świata uczestniczyło w tym roku w procesie oceniania laureatów Stevie.

Pełna lista zwycięzców Stevie poszczególnych kategorii jest dostępna na stronie www.StevieAwards.com/IBA. Nagrody, nazwane Stevies od greckiego słowa "ukoronowany”, zostaną wręczone podczas gali w sobotę 20 października w hotelu InterContinental London Park Lane w Anglii.

Udostępnij:

Drukuj

etAChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również