Społeczność element14 ogłasza konkurs „Project14 Test Instrumentation Design Contest”

© Farnell element14

Udostępnij:

Przedstawiciele element14.com, internetowej społeczności inżynierów, ogłosili rozpoczęcie najnowszego konkursu z serii Project14, w ramach którego członkowie społeczności mogą opracować projekt aparatury kontrolnej, bazując na dowolnie wybranych komponentach. Najbardziej kreatywne zgłoszenia będą miały szanse być nagrodzone profesjonalnym zestawem narzędziowym, podarowanym przez Farnell element14 i bonem o wartości 100 dolarów, możliwym do wykorzystania w serwisie transakcyjnym Farnell element14.

Project14 to comiesięczny konkurs projektowy, zorganizowany z myślą o inżynierach na wszelkich poziomach umiejętności. Ma pomóc uczestnikom zaprezentować swoje pomysły i wzajemnie uczyć się od siebie. Członkowie społeczności element14 głosują w otwartej ankiecie, w której co miesiąc wybierają nowy temat projektu, a uczestnicy biorący udział w konkursie mogą go zinterpretować w dowolny sposób, jaki uznają za stosowny.Wśród nagród, które można otrzymać za udział w konkursie na projekt aparatury kontrolnej znajdują się 18-elementowy zestaw narzędzi Journeyman oraz 6-elementowy zestaw podstawowych narzędzi, oba marki Klein Tools. Dodatkowo, uczestnicy którzy zaproponują rozwiązania bazujące na płytce BBC micro:bit, bezpłatnie otrzymają taki minikomputerek od społeczności element14, by ułatwić im przygotowanie zaproponowanego projektu.

- W społeczności element14.com przyjmujemy osoby o dowolnym poziomie umiejętności, począwszy od początkujących, a kończąc na doświadczonych inżynierach. Konkurs Project14 to nasz sposób na zachęcanie tych członków, by dzielili się swoimi umiejętnościami i na przemienianie ich pomysłów w prawdziwe, realne projekty – powiedziała Dianne Kibbey, global head of community and social media w społeczności element14 i w firmie Premier Farnell - Tematyka aparatury kontrolnej obejmuje wiele kluczowych dyscyplin inżynieryjnych, począwszy od pracy z mikrokontrolerami i płytkami deweloperskimi, a kończąc na lutowaniu i dostosowywaniu rozwiązania do specyficznych potrzeb. Nie mogę się doczekać, by zobaczyć jakie kreatywne i innowacyjne projekty przyjdą do głowy naszym członkom w ramach tego konkursu.

Aby wziąć udział w konkursie „Project14 Test Instrumentation Design Contest”, uczestnicy muszą po prostu zarejestrować konto w serwisie społeczności elemen14 i zgłosić wpis na blogu, w którym opiszą swój pomysł, a także to, w jaki sposób zamierzają go zrealizować.

Zgłoszeń można dokonywać do 14 listopada 2018 roku. Aby zarejestrować się i zostać członkiem społeczności element14, odwiedź stronę: http://www.element14.com/.

 Źródło: Farnel element14.com

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również